luxar

Hakkımızda

Mükemmel bir takım daima kazanmanın bir yolunu bulur.

Biz LUXAR DESIGN olarak tasarımın eğitimini alan ve bu eğitimi deneyimlerimizle birlikte daima ileri taşımayı hedefleyen TMMOB İçmimarlar Odası’na kayıtlı vizyoner bir ekibiz.
1980 yılından bu yana başta Türkiye olmak üzere tüm dünyaya mobilya hizmeti sağlayan Karabulutlar Mobilya LTD.ŞTİ sayesinde tasarım ve üretimi kendi bünyemizde toplamış durumdayız. Bundan dolayı tasarım ve uygulama aşamasında güvenilir, kaliteli ve özgün projeler üretmekte zorlanmıyoruz.
LUXAR DESIGN olarak şimdiye kadar tamamladığımız projeler başarı hikâyesine dönmüş ve bu da bizlere güç, müşterilerimize ise güven vermiştir. Bu başarıyı, tasarım safhasındaki yapıcı ve pratik çözümlerimize ve uygulama aşamasında sergilediğimiz performansa borçluyuz.
Sürekli olarak daha iyisi için çalışıyoruz. En iyiye ulaşmak bizim vazgeçilmez hedefimiz…

Neler Yapıyoruz

PROJE & TASARIM

Farklı ölçek ve kategorilerdeki mekânlarınız için iç mimari proje hizmeti vermekteyiz. En ince detayına kadar düşündüğümüz bu projelerde; teknik çizim detaylarını ve realitesi yüksek üç boyutlu mekân çalışmalarımızı sizlere sunuyoruz. Bunun yanı sıra mobilya tasarımı, ürün tasarımı, marka tasarımı gibi hayallerinizde de yanınızdayız.

UYGULAMA

“Tasarım ancak biri onu kullandığı zaman tamamlanır.” Mottosundan yola çıkarak ilerlediğimiz bu süreçte uygulama konusunda oldukça hassas davranıyoruz. Mobilya üretimini bünyemizde bulundurmanın yanı sıra tüm üretim detaylarını ele alıyor, projelerinizi özenle takip ediyor ve kullanıma hazır mekânlar sunuyoruz.

DANIŞMANLIK VE PROJE YÖNETİMİ

Hayalini kurduğunuz mekânlarda size yardımcı olabilmek için her zaman hazırız. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim…

İletişime Geç

iletişim
+90 (312) 348 26 48
iletisim@luxardesign.com
Karacakaya Caddesi Yağız Sokak No:18 Siteler,Ankara
Thank you!. Your message is successfully sent...
We're sorry, but something went wrong
Luxardesign. Her hakkı saklıdır. © 2019 – 2021