luxar

Ekibimiz

CEM KARABULUT
Yüksek İçmimar
Luxar Design Kurucusu

1994 doğumlu Cem KARABULUT, 2016 yılında Selçuk Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlamış ve Selçuk Üniversitesi- Hacettepe Üniversitesi İçmimarlık ve Çevre Tasarımı Ortak Yüksek Lisans Programı’nda yüksek lisans eğitimine devam etmektedir.

Aile mesleği olan inşaat ve mobilyacılığı Karabulutlar Ltd. Şti. öncülüğünde profesyonel bir çalışma hayatına çevirmiştir. 2019 yılında “Luxar Design İçmimarlık” firmasını kurarak tasarımlarını marka adı altında hayata geçirmeye başlamıştır. TMMOB İçmimarlar Odası 25.Dönem yönetim kurulu üyesi olan KARABULUT, aktif piyasa hayatının yanı sıra akademik hayatını da sürdürmeye devam etmektedir.

GÖKÇE ONUR
Yüksek İçmimar
Luxar Design Kurucusu

1994 doğumlu Gökçe ONUR, 2016 yılında Selçuk Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü’nde lisans eğitimini, 2019 yılında Selçuk Üniversitesi- Hacettepe Üniversitesi İçmimarlık ve Çevre Tasarımı Ortak Yüksek Lisans Programı’nda yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. Aynı bölümden doktora eğitimine ise Hacettepe Üniversitesi’nde devam etmektedir.

 “Luxar Design İçmimarlık” firması kurucularından biri olan ONUR, tasarımlarını hayata geçirmenin yanı sıra eğitim alanındaki bilgilerini de akademisyen olarak öğrencilerle paylaşmaktadır. Hazırlamış olduğu çalışmalar ile tasarımın doğasını hem projelerine hem de öğrencilerine aktarmayı hedeflemektedir.

Luxardesign. Her hakkı saklıdır. © 2019 – 2021